KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12408116
*
nr 1240 8116
Oljemålningar
2 st, Henny Nordvall, Kopia, monogramsignerade 1920. Olja på duk, 63x48
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 mars 2019
kl 18:15:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/3 19:20:34
1
300 kr
10/3 15:56:34
2
450 kr
11/3 14:06:41
1
400 kr
11/3 14:06:41
2
450 kr (Budbetjänt)
11/3 14:06:57
1
500 kr
11/3 16:45:00
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: henny nordvall olja på duk oljemålningar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:08
-
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:30
-
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:53
-
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:24
-
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:30
*
Oljemålningar
Läs om budbetjänten
nr 1240 8116
Oljemålningar
2 st, Henny Nordvall, Kopia, monogramsignerade 1920. Olja på duk, 63x48
| Utrop: | 700 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 mars 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/3 19:20:34 | 1 | 300 kr |
| 10/3 15:56:34 | 2 | 450 kr |
| 11/3 14:06:41 | 1 | 400 kr |
| 11/3 14:06:41 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 11/3 14:06:57 | 1 | 500 kr |
| 11/3 16:45:00 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: henny nordvall olja på duk oljemålningar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:08 -
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:30 -
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:53 -
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:24 -
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:30



